تخفیف دانشجویی رایتل برای الکامپ

دوشنبه 4 آذر 1392
تعداد بازديد : 5292


در طرح دانشجوی رایتل ویژه نمایشگاه الکامپ، دانشجویان می‌توانند با استفاده از تخفیف ویژه نسبت به خرید سیم کارت‌های رایتل اقدام کنند.

 در طرح دانشجوی رایتل ویژه نمایشگاه الکامپ که به مناسبت فرا رسیدن روز دانشجو ارائه شده، دانشجویان می‌توانند با استفاده از تخفیف ویژه نسبت به خرید سیم کارت‌های رایتل اقدام کنند و از فناوری نسل سوم تلفن همراه ( 3G ) بهره‌مند شوند.
بنابر این خبر دانشجویان می‌توانند از روز سوم آذر ماه با مراجعه به وب سایت رسمی رایتل به آدرس www.rightel.ir نسبت به ثبت‌نام در طرح ویژه دانشجویان اقدام کنند.
در این طرح که تا پایان روز سیزدهم آذرماه ادامه خواهد داشت سیم کارت‌های اعتباری و دیتا با 75 درصد تخفیف و سیم کارت دائمی رایتل با 50 درصد تخفیف ارائه می‌شود.
دانشجویانی که در تاریخ فوق‌الذکر از طریق وبسایت رایتل اقدام به ثبت‌نام در این طرح کرده باشند می‌بایست در تاریخ 14 تا 17 آذرماه به غرفه رایتل در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک ( الکامپ ) واقع در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران مراجعه کرده و با ارائه کارت دانشجویی و کارت ملی، سیم کارت خود را دریافت کنند.
رایتل اولین اپراتور نسل سوم تلفن همراه ایران در کنار خدمات اصلی همچون پیام کوتاه و پیام صوتی با استفاده از تکنولوژی نسل سوم موبایل، امکان استفاده از سرویس های اختصاصی و گستره وسیعی از خدمات ارزش افزوده (VAS) را فراهم می‌کند که از جمله این خدمات می توان به تماس تصویری، سرویس‌های چند رسانه ای و اینترنت پرسرعت اشاره کرد.

منبع خبر :

بازگشت

[ آرشيو مطالب ]