وزیر ارتباطات: آماده‌ایم تجارب رگولاتوری‌مان را منتقل کنیم

شنبه 2 آذر 1392
تعداد بازديد : 3023


وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حاشیه تلکام 2013 بانکوک گفت: ما آمادگی داریم تجارب خود را در بخش رگولاتوری یا دیگر زمینه‌‌های مرتبط، به کشور تایلند منتقل کنیم.

 محمود واعظی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حاشیه تلکام 2013 بانکوک گفت: ما آمادگی داریم تجارب خود را در بخش رگولاتوری یا دیگر زمینه‌‌های مرتبط، به کشور تایلند منتقل کنیم.
وی در حاشیه نمایشگاه تلکام 2013 در بانکوک با «پونسری» رئیس سازمان رگولاتوری کشور تایلند دیدار و گفت‌وگو کرد.
 در این دیدار واعظی ضمن اشاره به تجارب کشورمان در زمینه رگولاتوری اظهار داشت: با توجه به اقدامات خوب انجام شده در بخش رگولاتوری تایلند و روابط خوب دو کشور، رگولاتورهای جمهوری اسلامی ایران و تایلند می‌توانند همکاری‌های خوبی با همدیگر داشته باشند.
 وی در ادامه افزود: با توجه به تحقیقات و پژوهش‌های کشور تایلند در زمینه نسل چهارم موبایل، امکان تبادل اطلاعات در این زمینه نیز وجود دارد.
 در ادامه رئیس سازمان رگولاتوری کشور تایلند ضمن ارایه گزارشی از وضعیت رگولاتوری کشور تایلند اظهار داشت: در کشور ما نسل3G موبایل راه‌اندازی و برنامه‌ریزی شده و سال آتی نیز نسل چهارم راه‌‌اندازی می‌شود.
 وی در ادامه افزود: در حال حاضر تمرکز ما روی موضوع امنیت فضای مجازی در تلفن همراه است و آمادگی داریم در زمینه‌های مختلف با جمهوری اسلامی ایران همکاری و به تبادل اطلاعات بپردازیم.
در پایان این دیدار نیز طرفین ضمن اظهار خرسندی از توسعه مناسبات فیمابین دو کشور بر استمرار همکاری در زمینه‌های مختلف از جمله موضوعات مورد مشترک در زمینه فناوری اطلاعات، ارتباطات و مخابرات تاکید کردند.

منبع خبر : خبرگزاری دانشجو

بازگشت

[ آرشيو مطالب ]